k navigaci k navigaci (produkty)

Systém slev a kreditní program eshopu

Systém slev a kreditní program eshopu GlobalCare.czMnoho zákazníků tápe s využitím bonusů a kreditních programů v eshopech. V krátkosti popíšeme, jak to probíhá konkrétně v tom našem. V eshopu GlobalCare.cz je možné nakupovat jako nepřihlášený uživatel i jako uživatel s registrací. Tato registrace tedy není pro nákup povinná. Bez registrace zákazník nezíská uživatelský účet a přihlašovací údaje.

Jako registrovaný uživatel u nás ovšem okamžitě získáváte celou řadu výhod. Tou nejzajímavější je, že ihned po Vašem přihlášení celý eshop přepočítá kompletně všechny ceny a sníží je o nastavenou věrnostní slevu, již první nákup tedy realizujete se slevou. Navíc díky tomuto systému registrace pak systém může každému registrovanému zákazníkovi přiřadit kredit v nastavené procentní výši z ceny nákupu a tento kredit připsat přímo do zákaznického profilu.

Při další objednávce můžete kredit využít jako reálnou finanční slevu z ceny nově objednávaného zboží. Kredit se připisuje po uplynutí lhůty 10 dnů od uskutečněné objednávky a to z toho důvodu, aby nebyl kredit předčasně připsán zákazníkovi, který si například zboží nevyzvednul nebo jej doručovatel nezastihnul a zásilka se vrátila zpět.

Společně s registrací máte možnost volby ohledně příjmu novinek emailem. I v případě, že se k příjmu novinek přihlásíte a přáli byste si zasílání dodatečně zrušit, tak v každém přijímaném emailu naleznete v dolní části odhlašovací link, na který stačí kliknout a potvrdit zrušení zasílání novinek. Náš systém poté již další zprávy zasílat nebude. Zasílání novinek můžete zrušit též ve Vašem zákaznickém profilu.

Další, zcela oddělenou záležitostí jsou mimořádné akce k jednotlivým položkám zboží. Tyto akce jsou pružnější, častěji se mění, mohou být různě časově omezené a mění se jejich obsah. Obvykle je v detailním popisu zboží informace o akci uvedena. Většinou se jedná například o dárky zdarma nebo zvýhodněné produkty s dárkem za korunu.

Poslední často diskutovanou skutečností je platba dopravného. Dopravu zdarma v rámci ČR poskytujeme pro všechny objednávky přesahující částku 2000 Kč včetně DPH. Tento limit je bezesporu výhodou pro všechny naše zákazníky.

Cena dopravného pro objednávky do 2000 Kč je 129 Kč.


Zákazník


Hledat dle značky

Nejprodávanější

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná - akční set 2 ks

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná - akční set 2 ks

Akční set Ionic-Care Triton X6 - 2 ks barva stříbrná.
Akční set.
Navíc dárek a bonus za 1Kč. 


6 580 Kč

Winix WAC-U300 - čistička vzduchu

Winix WAC-U300 - čistička vzduchu

Winix WAC-U300 - designová čistička vzduchu, pro domácnosti i kanceláře. Vysoký výkon.


8 190 Kč

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu s ionizátorem. 3 stupně výkonu. Barva stříbrná.
Navíc dárek a bonus za 1Kč.


3 490 Kč

Boneco U200 - zvlhčovač vzduchu

Boneco U200 - zvlhčovač vzduchu

Boneco U200 - zvlhčovač vzduchu, velmi tichý provoz, vhodný do ložnic a kanceláří.
Možnost AROMATERAPIE


2 280 Kč

Našli jste jinde lepší cenu?

Neváhejte nás kontaktovat

Vyhodnotíme Váš požadavek a sdělíme obratem naši nabídku

obchod@globalcare.cz
ICQ: 378 825 739

+420 604 586 282