k navigaci k navigaci (produkty)

Recenze - čistička vzduchu Lanaform Full Tech Filter

Recenze přístroje - čistička vzduchu Full Tech Filter LanaformFULL TECH FILTER LANAFORM LA12020800.
Jedná se o výkonnou čističku vzduchu belgické společnosti Lanaform, která využívá nové technologie čištění vzduchu a ve spojení s HEPA filtrem dosahuje vysokého stupně filtrace vzduchu - výrobce uvádí 99,97%. Jednak využívá omyvatelný předfiltr - to je první vrstva, která zachytává největší částice prachu, zvířecí srst a další velké nečistoty, tento filtr v podstatě chrání hlavní HEPA filtr před rychlým zanášením a prodlužuje tak jeho životnost. Dále vzduch prochází speciálním (jedním složeným) multifiltrem, který v sobě obsahuje všechny popsané filtry, tj., HEPA, UHLÍKOVÝ FILTR, NANO FOTOKATALYZÁTOROVÝ FILTR - za těmito vrstvami dochází v již vyčištěném vzduchu k ionizaci a fotokatalýze. Díky této technologii dochází k rozkladu nebezpečných, případně páchnoucích plynů a to bez vytváření druhotného znečištění a zároveň se vzduch sterilizuje, přičemž zároveň získává tolik potřebné aniony. Následně pak dochází k nepřímé filtraci formou iontových clusterů, kdy se polétavé prachové částice vážou díky náboji do shluků , ztěžknou a pak usedají jako prach, který je buťo zase zachycován HEPA sdruženým multifiltrem a nebo usedá ve formě prachu, který běžně uklízíme.

Vzduch, který dýcháme v místnosti, je po projití tímto procesem obzvláště čistý. Uhlíkový filtr je další součástí multifiltru a taktéž je schopen pohlcovat pachy - tzn, že pachy jsou pohlcovány i když není zapnutá fotokatalýza. Výhodou tohoto uspořádání je velmi nenáročný provoz na běžnou údržbu, kdy stačí cca 3-4 do roka omýt předfiltr a čistička bez problému pracuje - dle znečištění ovzduší v místnosti se multifiltr mění cca po 1 roce provozu (výrobce uvádí 9-15 měsíců). Tento produkt je přímo určen k použití v domácím, či kancelářském prostředí, pokud tomu odpovídá doporučená max. podlahová plocha místnosti, ve které má být přístroj umístěn. Náklady na výměnu filtru jsou 1x ročně zakoupit novou filtrační kazetu v ceně řádově stovek korun - nyní cca 600Kč - máme v nabídce příslušenství.

Velkou výhodou je AUTOMATICKÝ PROVOZ, protože čistička JE VYBAVENA PACHOVÝM A PRACHOVÝM SENZOREM, pak je provoz řízen podle stupně znečištění ovzduší, což je ideální pro co nejdelší možnou použitelnost filtru. Spotřeba při všech zapnutých procesech je 60W. Výhodou je dálkové ovládání přístroje. Velmi pěkně je taky zpracován přehledný barevný displej. V této cenové relaci se rozhodně jedná o výjimečný výrobek díky automatickému provozu a zabudovaným senzorům. Mohu potvrdit , díky osobní zkušenosti, že je tato koncepce velmi účinná, navíc tento typ čističek nemusí být v provozu celý den, protože jsou velmi výkonné. Celkově hodnotím kladně pěkné zpracování designu této čističky vzduchu, díky kterému se může stát přístroj vhodným doplňkem do Vašeho interieru.

fulltech_box

 


Zákazník


Hledat dle značky

Nejprodávanější

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná - akční set 2 ks

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná - akční set 2 ks

Akční set Ionic-Care Triton X6 - 2 ks barva stříbrná.
Akční set.
Navíc dárek a bonus za 1Kč. 


6 580 Kč

Winix WAC-U300 - čistička vzduchu

Winix WAC-U300 - čistička vzduchu

Winix WAC-U300 - designová čistička vzduchu, pro domácnosti i kanceláře. Vysoký výkon.


8 190 Kč

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu s ionizátorem. 3 stupně výkonu. Barva stříbrná.
Navíc dárek a bonus za 1Kč.


3 490 Kč

Boneco U200 - zvlhčovač vzduchu

Boneco U200 - zvlhčovač vzduchu

Boneco U200 - zvlhčovač vzduchu, velmi tichý provoz, vhodný do ložnic a kanceláří.
Možnost AROMATERAPIE


2 280 Kč

Našli jste jinde lepší cenu?

Neváhejte nás kontaktovat

Vyhodnotíme Váš požadavek a sdělíme obratem naši nabídku

obchod@globalcare.cz
ICQ: 378 825 739

+420 604 586 282