k navigaci k navigaci (produkty)

Kreditní program

 UPOZORNĚNÍ : KREDITNÍ PROGRAM BYL UKONČEN KE DNI 13.11.2017

PŘIPSANÉ KREDITNÍ BODY JE MOŽNÉ VYUŽÍT NEJPOZDĚJI DO 13.2.2018

NEVYUŽITÉ KREDITNÍ BODY NEBUDE MOŽNÉ PO TOMTO DATU UPLATNIT.
 

Každý registrovaný zákazník získá za nákup zboží předem určený počet KREDITů zobrazený v detailu zboží. Tyto KREDITY je možné využít při následném nákupu.


1. Tímto GlobalCare.cz, IČ: 87059037 (dále jen "PROVOZOVATEL") upravuje podmínky kreditního programu pro zákazníky obchodu www.GlobalCare.cz

2. Kreditní program pro zákazníky je platný od 1.7.2009.

3. Virtuální peněžní prostředky ve virtuální peněžence se nazývají KREDITY.

4. 1 KREDIT = 1 Kč.

5. Kreditní program je určen pouze pro registrované zákazníky GlobalCare.cz.

6. Internetová virtuální peněženka bude zákazníkovi zřízena ihned po registraci do obchodu GlobalCare.cz.

7. V rámci kreditního programu mohou registrovaní zákazníci obchodu GlobalCare.cz získat zpět část zaplacené ceny za zboží připsáním KREDITU do virtuální peněženky.

8. Získané KREDITY mohou zákazníci za dále stanovených podmínek využít k získání slevy na další nákup v obchodu GlobalCare.cz.

9. Objednáním zboží v obchodu GlobalCare.cz, uhrazením kupní ceny zboží a splněním dalších podmínek uvedených níže získá zákazník do své virtuální peněženky část kupní ceny zaplaceného zboží ve formě KREDITU.

10. Výše zpětného KREDITU je stanovena ve výši 1% z aktuální prodejní ceny zboží, procentní výše KREDITU se může měnit v čase.

11. Pokud zákazník využije virtuální peníze ve své peněžence k nákupu zboží, sníží se kupní cena objednaného zboží o částku použitou k úhradě kupní ceny z virtuální peněženky.

12. KREDIT se zákazníkovi do peněženky připíše do 15 dní od expedice zboží, pokud zákazník v ochranné lhůtě nevyužije možnosti dle občanského zákoníku odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.

13. V případě, že zákazník odstoupí od smlouvy ve 14 denní zákonné lhůtě bez udání důvodů a využije tedy svého práva odstoupit od kupní smlouvy, nebude KREDIT za tuto objednávku připsán.

14. Jestliže zákazník odstoupí od kupní smlouvy na zboží, za které získal KREDIT do peněženky z důvodu vady zboží nebo v souvislosti s uplatněním reklamace a bude požadovat vrácení peněz za zboží zpět, odečte se mu původně připsaný KREDIT, který získal za zboží, které bylo předmětem odstoupení od smlouvy. Pokud v PENĚŽENCE nebude dostatečný zůstatek, je GlobalCare.cz oprávněn při dalších objednávkách zákazníka, z nichž by mu byly připsány peníze do peněženky, odečíst od nově získaných peněz v peněžence částku až do úplného vypořádání odečítané částky.

15. Změny podmínek  kreditního programu jsou vyhrazeny bez předchozího upozornění.

16. Kreditní program je provozovatel obchodu GlobalCare.cz oprávněn kdykoliv ukončit. Ukončení programu bude oznámeno na internetových stránkách www.globalcare.cz. V případě ukončení programu bude možné použít KREDIT při nákupu zboží ještě po dobu 3 měsíců od ukončení tohoto programu. Po uplynutí 3 měsíců od ukončení kreditního programu zákazník ztrácí zbylé virtuální peníze (KREDITY) a tyto již není možno použít k nákupu zboží.

17. KREDIT v PENĚŽENCE nelze směnit za peníze a to ani při ukončení programu. KREDIT je možno využít pouze k úhradě části kupní ceny zboží v GlobalCare.cz. O oprávněnosti použití virtuálních peněz z peněženky v případě nejasností rozhoduje s konečnou platností PROVOZOVATEL obchodu GlobalCare.cz.

18. Zákazníkovi z účasti na kreditním programu nevzniká vůči PROVOZOVATELI žádný nárok, s výjimkou možnosti získat za zboží zakoupené v souladu s těmito podmínkami KREDIT do virtuální peněženky a následně tento KREDIT uplatnit k úhradě části kupní ceny zboží objednaného v souladu s těmito podmínkami.

19. Platnost kreditu je 6 měsíců od připsání do virtuální peněženky, pokud právě neprobíhá ukončení kreditního programu. Starší kredity expirují uplynutím uvedené doby a není je možné využít.

20. Minimální výše následné objednávky pro využití KREDITU je 800 Kč.

21. Tyto Všeobecné podmínky programu pro zákazníky platí od 1.7.2009.

Aktualizace 13.11.2017

 

 


 


Zákazník


Hledat dle značky

Nejprodávanější

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná - akční set 2 ks

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná - akční set 2 ks

Akční set Ionic-Care Triton X6 - 2 ks barva stříbrná.
Akční set.
Navíc dárek a bonus za 1Kč. 


6 580 Kč

Winix WAC-U300 - čistička vzduchu

Winix WAC-U300 - čistička vzduchu

Winix WAC-U300 - designová čistička vzduchu, pro domácnosti i kanceláře. Vysoký výkon.


8 190 Kč

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu - stříbrná

Ionic-Care Triton X6 - čistička vzduchu s ionizátorem. 3 stupně výkonu. Barva stříbrná.
Navíc dárek a bonus za 1Kč.


3 490 Kč

Boneco U200 - zvlhčovač vzduchu

Boneco U200 - zvlhčovač vzduchu

Boneco U200 - zvlhčovač vzduchu, velmi tichý provoz, vhodný do ložnic a kanceláří.
Možnost AROMATERAPIE


2 280 Kč

Našli jste jinde lepší cenu?

Neváhejte nás kontaktovat

Vyhodnotíme Váš požadavek a sdělíme obratem naši nabídku

obchod@globalcare.cz
ICQ: 378 825 739

+420 604 586 282